Reference

Pana Šauera jsem si pro spolupráci na mém eshopu vybral po pečlivém prostudování jeho prací a referencí. Velmi se mi líbil jeho přímý styl textu k zákazníkům, který naše cílová zákaznická skupina preferuje.

Zároveň byl schopen dodržet mnou daný šibeniční termín a rychlá a bezproblémová komunikace.

Díky těmto zkušenostem spolu již připravujeme další spolupráci.

Martin Čáp
www.milwaukee-naradi.online

Martina vrelo odporúčam.

Napísal text na celý náš web okrem blogu.

Spolupráca s ním od začiatku bola hladká, profesionálna a rýchla. Vie klientovi načúvať a vďaka tomu perfektne pochopil, čo robíme a ako to chceme komunikovať návštevníkom webu.

I napriek tomu, že náš obor je technický, text napísal veľmi ľudským ľahko zrozumiteľným jazykom, ktorý nenásilnou formou vysvetľuje a predáva zároveň. Dokonca i stránku Kontakt napísal tak, že sa do nej človek rád začíta.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s ním.

Veronika Harrison
Global Commercial Director | www.cotu.cz

Hledal jsem pro Naše eshopy kvalitního textaře. Dostal jsem několik doporučení, ale pan Šauer mě zaujal ze všech nejvíce svým přístupem, otevřeností, inteligenci a selským rozumem.

Skvěle se sním dá na všem domluvit a chápe potřeby svých klientů. Svou práci odvedl na jedničku s hvězdičkou a věřím, že do budoucna bude spolupráce velice příjemná a přinese Nám mnohem více spokojených klientů.

Jan Maxa

Na panu Šauerovi si velmi ceníme přesného dodržování termínu, rychlou komunikaci, pečlivou přípravnou fázi a příjemné vystupování.

Naše spolupráce probíhala na copywritingu 2 případových studií a českých textů pro naše webové stránky.

Velmi se nám líbí jeho kreativní styl, který při psaní využívá. V budoucnu jeho služeb opět rádi využijeme.

Spolupráci s Martinem Šauerem vřele doporučujeme!

Vojtěch Váňa
Asistent marketingového a obchodního manažera
ACP Traductera, a. s.
www.traductera.cz

Služby pana Šauera můžeme jen doporučit. Termín dodání byl dodržen a to i přes velice krátký čas na vypracování. Reakce jsou svižné, komunikace příjemná.Jiného copywritera již hledat nemusíme, služeb jistě využijeme v budoucnu znovu.

Jakub Stach
www.webzaminutu.cz

Profesionální přístup, rychlá odezva, kvalitní práce – doporučuji!Vladimír Cibulka
CA Eliška

Pan Šauer přistupuje ke své práci zodpovědně a profesionálně, je s ním velmi dobrá spolupráce. S texty jsem byla maximálně spokojená, jsou originální a zaujmou. Pan Šauer mi dal i pár dobrých typů co se týká vzhledu a funkčnosti webu i e-shopu

Renata Žatecká
www.eroticke-pradlo-damske.cz

Pan Martin Šauer je velice vstřícný a přesně dodržuje termíny.Vytváří velmi nápadité texty a kromě toho vám i poradí s podnikáním na internetu. Do situace zadavatele se dokáže vžít a tak připraví kvalitní a odborné texty.

Jiného copywritera již nikdy v případě potřeby hledat nebudu. Doporučuji!

Filip Košnar
grafik se specializací na loga a jednotný vizuální styl firmy, webdesignér

Byl jsem velmi spokojen se zpracováním textů na web s odbornější tématikou mobilních tarifů.Pan Šauer správně pochopil záměr a způsob zamýšlené komunikace s návštěvníky. Děkuji a doporučuji.

Jan Lenčo
www.srovnavatel.cz

Autora článků Martina Šauera mohu vřele doporučit. Již pro nás napsal několik PR článků, reklamních textů i odbornějších článků na různá témata, a vždy byly napsány pečlivě, včetně vlastního vyhledání a uspořádání informací na dané téma.Velice si vážím jeho ochoty, s jakou provedl případné pozdější úpravy článků, a také dodržování smluvených termínů. Mezi autory, které využíváme, je Martin opravdu jedničkou a věřím, že s ním budeme i nadále spolupracovat, což je také zárukou tohoto doporučení.

Filip Šlechta
www.startgame.cz

Nad očekávání rychlá reakce na mou poptávku ohledně korektury textů a okamžitá dohoda o spolupráci. Termín dodržen.S výsledkem práce jsem spokojen (za 1). Jako bonus přidal rady, jak mohu ještě více vylepšit svůj web. Pana Šauera mohu jen doporučit.

Karel Chába
www.eftpsychologie.cz

Od pana Šauera lze očekávat vstřícný a profesionální přístup, originalitu vytvářených textů, schopnost přijít s novými myšlenkami a nápady.Také vám dokáže poradit s ostatními věcmi, týkajícími se nejenom vytvářených textů, ale i dalších vylepšení vašeho webu či ostatních propagačních materiálů.

S jeho prací budete spokojeni. Proto služby pana Šauera vřele doporučuji.

Jana Pirogovová
www.ukonselu.cz ~ pirojann@gmail.com ~ 775 985 946

Poprvé jsme využil služeb pana Šauera pro vytvoření PR článku. Byl jsem naprosto spokojený s kvalitou textu a pan Šauer mi dal ještě pár cenných rad. Určitě doporučuji jeho služby.Aleš Brůžek
bruzek@damedis.cz ~ 544 527 002

Velice dobrá komunikace, dodržování termínů, kvalitní texty, přesné dodržení požadavků.Miroslav Vintrich
jednatel společnosti Noto s.r.o.
www.noto.cz

Zatím jsme realizovali jednu zakázku a vše proběhlo v seriózním duchu. Výsledná práce byla dodána v očekávané kvalitě, domluvené ceně a termínu.Ondřej Říha
www.digitalsolutions.cz

Spolupráce v oblasti copywritingu proběhla k naší spokojenosti.Patrik Farsky
www.krasnepradlo.cz

Martin Šauer nám delší dobu radí s koncepcí internetových stránek. Zejména oceňuji jeho rychlou odezvu, férovost a ochotu při konzultacích. Mohu jedině doporučit.

Tomáš Havránek

Pana Šauera mi doporučil známý a jeho pověst nezklamala – výborná spolupráce, kreativita a ochota cokoli měnit téměř v okamžiku.Náš starý web o oddílu karate byl nepružný, díky panu Šauerovi dostal úplně novou fazónu a sledovanost okamžitě rostla (i když to nebylo primárním cílem).

Co se týká nových textů přidávaných na web v pozdější době, nemám k nim jedinou výhradu. Takto stylizovaný text s inovativními myšlenkami, které do nich pan Šauer vložil s velkou lehkostí a hravostí, bych nikdy nevymyslel.

Bylo mi trochu hanebně při zjištění, že je někdo stokrát lepší než já 🙁

Václav Andrle
předseda oddílu Shotokan Karate-Do Litomyšl

Kvalitní texty na web za dobrou cenu, bezproblémová komunikace, mohu všem doporučit.

Pavel Hrdlička

S prací pana Šauera jsem naprosto spokojen. Spolehlivost, dochvilnost a výborná komunikace z něj činí opravdového profesionála.Všem vřele doporučuji!

Hovhannes Sardarjan

Vše bylo v naprostém pořádku. Velmi dobré jednání, termín dodržen, požadavky na texty také. Maximální spokojenost.Luboš Beránek
jednatel společnosti Pro-idea s.r.o.
www.pro-idea.cz ~ 606 548 271
Pan Šauer se nám velmi osvědčil jako zkušený copywriter. I přes relativně složité zadaní svou odborností dokázal vytvořit účinné texty včetně zacílení na vhodná klíčová slova.Robin Holešínský
www.polters.com

S texty i spoluprací jsem byl naprosto spokojen, vše v pořádku.Petr Michal
www.artarena.cz

S Martinem Šauerem začala spolupráce při tvorbě sloganu pro moji včelí farmu Duhový Dvůr. Asi po třech týdnech jsem obdržel několik návrhů, z nichž jeden jsem ihned vybral.U pana Šauera oceňuji schopnost vcítit se do pocitů zákazníka a jeho obchodní myšlení. Právě díky tomu jsme se domluvili na další spolupráci při úpravě textů pro web.

Martin Macháček
www.duhovydvur.cz