Martin Šauer – Copywriter

Copywriter - Martin Šauer

Chcete mít na svém webu texty, které vaše zákazníky nejenom zaujmou, ale také přesvědčí k nákupu? Zároveň ale chcete, aby se příjemně četly a vyhledávače si je zamilovaly?

Umím pro vás takové texty vytvořit.

Dovolte, abych se představil.

Ahoj, mé jméno je Martin Šauer, slovotepec, copywriter a nadšenec do internetového marketingu.

Píšu působivé texty pro firmy i živnostníky, kteří si uvědomují, že marketing není sprosté slovo, ale nutnost. Pomocí textů jim pomáhám dosáhnout úspěchu na internetu.

Nad očekávání rychlá reakce na mou poptávku ohledně korektury textů a okamžitá dohoda o spolupráci. Termín dodržen. S výsledkem práce jsem spokojen (za 1). Jako bonus přidal rady, jak mohu ještě více vylepšit svůj web. Pana Šauera mohu jen doporučit.
Karel Chába
www.eftpsychologie.cz

Co pro vás mohu udělat?

  • Texty na web – kompletní web copywriting, který vašeho čtenáře přivede až k nákupu. Hlavní strana, podstrany, popisky…
  • Obchodní dopis – zaujměte své klienty a přiměje je k akci
  • PR články – propagujte své produkty i na cizích webech
  • Slogany – jasné a zapamatovatelné
  • Úprava textů – přepracování starých textů, aby skutečně měly požadovaný účinek

Všechny texty jsou pečlivě vypracované na míru vaší cílové skupině a postupně dovedou čtenáře k požadované akci. (nákup vašeho produktu, přihlášení k newsletteru, atd.)

S texty jsem velmi spokojena, vše nad mé očekávání. Perfektně zpracováno i přes to, že mé texty se týkaly ryze ženské oblasti. Spolupráce na vysoké úrovni, rychlá a profesionální, taktéž výsledky. Ještě jednou děkuji 🙂 Vřele doporučuji!
Lucie Rosypalová – obor kosmetika
www.monessi.cz

Jakou máte záruku kvality?

 

1. 100% spokojenost klientů

Mám výborné reference a mohu se pochlubit 100% spokojeností zákazníků. Chcete-li vidět reference od některých mých zákazníků, klikněte zde.

2. Školení Web copywritingu

Absolvoval jsem školení Web Copywritingu od společnosti Dobrý web.

3. Učil jsem se od mistrů v oboru

Copywriting a marketing jsem se učil od skutečných mistrů oboru, jako jsou Sonia Simone a Brian Clark ze známého serveru Copyblogger, odborník na texty přímého prodeje Dean Rieck a profesionální blogger Darren Rowse.

Píšu blog o copywritingu

O copywritingu a internetovém marketingu píšu také blog, který naleznete zde. Dozvíte se tam jak o naprostých základech marketingu na internetu, tak i o pokročilých technikách, které by měl copywriter zvládat.

Přihlašte se k odebírání novinek emailem a zdarma dostanete také emailový kurz copywritinguPište účinné texty pro web!”.

Kontaktujte mě

Chcete skutečně kvalitní copywriting? Máte nějaký dotaz, připomínku nebo se jen chcete trošku poradit? Nezávazně mě kontaktujte. Velice rád vám pomohu.

Email – martin.sauer@slovotepec.cz

Twitter – @slovotepec