Copywriting linky na víkend

Share Button

Dneska to jsou skoro samé pětky. Asi jsem měl taky dát do nadpisu číslo 5 🙂

5 Situations That Demand You Hire a Professional Copywriter

Sonia Simone napsala výborný článek pro Copyblogger o situacích, kdy profesionální copywriter je vaší nejlepší možností.

Copywriting je investice. I když profesionální copywriter není nejlevnější, alternativa je v dlouhodobém horizontu ještě nákladnější.

Má hodina offline #4 – Úspěšný je ten, kdo dělá věci, které neúspěšní dělají neradi

Článek se sice vůbec nezaměřuje na copywriting, ale jsem toho názoru, že je velice důležité se aspoň občas odlepit od obrazovky počítače a všímat si také offline světa.

Nejvíc mě zaujal pravdivý citát:

Úspěšný je ten, kdo dělá věci, které neúspěšní dělají neradi.

Povídkář – zdroj inspirace pro spisovatele

Včera jsem objevil Povídkář, který pro vás vytvořil René Nekuda, a moc se mi líbí. Je to jednoduchý nástroj, který vám snadno a rychle dodá inspiraci k zajímavému příběhu.

Povídkář je sice primárně určen pro spisovatele, ale každý správný copywriter zná sílu dobrého příběhu v marketingu. Třeba vám pomůže při psaní příští sales page.

5 lessons from an Internet Millionaire

Tipy od člověka, který na internetu vydělal a vydělává vcelku slušnou částku peněz. Velkou pozornost věnujte hlavně bodu číslo 5.

Ať už budete dělat cokoliv, vždy se najde někdo, komu se to nebude líbit. Spousta lidí vám bude závidět, vaši blízcí o vás budou mít strach, aby vám vaše práce spíš neublížila. Stůjte si za svým přesvědčením a do práce dávejte všechno.

SEO in 5 minutes

Základy SEO, které máte za 5 minut přečtené. Dozvíte se, co je to SEO optimalizace webu, jak fungují různé linky a jak vybrat správná klíčová slova.

Pozor! Hledají se kvalitní české blogy!

Můj seznam dobrých českých blogů je bohužel pořád maličký v porovnání s tím anglickým. Pokud znáte kvalitní český blog, který píše o tématech jako copywriting, marketing či podnikání, napište prosím jeho adresu do komentářů, nebo mi pošlete email.

 

Share Button

Odebírejte články e-mailem

Zadejte váš e-mail a jakmile vydám nový článek o copywritingu či obsahovém marketingu, obratem přistane ve vaší e-mailové schránce.

Speak Your Mind

*