Copywriting linky na víkend + anketa

Share Button

Anketa:

Líbí se vám Copywriting linky na víkend?

Chcete každý týden dostávat 5 odkazů na zajímavé články, nebo byste si raději přečetli další originální článek o copywritingu ode mě?

Hlasujte prosím v anketě.

Blogerské zlozvyky: Úvod o tom, že píšete úvod

Jak nezačínat příspěvek na blogu vám prozradí Sibiřanka. První odstavec je hned po nadpisu tou nejdůležitější částí textu. Dejte si na něm záležet, jinak to bude to poslední, co si lidé z vašeho příspěvku přečtou.

O blogerské kletbě

Dozvíte se, proč je často lepší napsat a publikovat kratší článek, než se dlouhé hodiny trápit nad „dokonalým“ textem. „Buďte první a nemusíte být dokonalí“

12 boring Copywriting tips (that lead to exciting results)

12 výborných tipů pro váš lepší Copywriting od Deana Riecka. Možná vám přijdou jako samozřejmost, avšak i zkušený copywriter na ně může občas zapomenout. Proto neuškodí občas si je připomenout.

5 Reasons You Should Never Feel Bad When Someone Criticizez Your Writing

Málokdo rád poslouchá kritiku své práce. Kritika nás většinou přivede do mizerné nálady a bere motivaci k další práci. Ali má pro vás 5 důvodů, proč byste se neměli cítit špatně, když někdo kritizuje vaše texty.

A/B testování – kompletní průvodce

Průběžné testování účinnosti marketingu by mělo být samozřejmostí, pokud vám skutečně záleží na maximální efektivitě. Přečtěte si výborného průvodce A/B textováním od Optimics.

Share Button

Comments

 1. psát každý týden vlastní článek je super předsevzetí, ale většinou skončí po dvou třech pokusech. takže hlasuju pro pravidelné linky.

  malá připomínka: anketa hned na začátku článku mě odvedla na jiný web. twtpoll má možnost vložit hlasování přímo do článku.

  ps: děkuju za odkaz. 🙂

  • Martin Šauer says:

   Díky za výbornou připomínku. Je to moje první anketa přes twtpoll, příště se polepším 🙂

 2. I think the admin of this web site is in fact working hard in favor of his web
  page, because here every material is quality based data.

Speak Your Mind

*